DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STROP PANELOWY?

DZIĘKI ZASTOSOWANIU STROPU PANELOWEGO OSIĄGNĄ PAŃSTWO SZEREG KORZYŚCI:

ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ

Ułożenie 100 metrów kwadratowych stropu panelowego to zaledwie 2 godziny! Dzięki lekkiemu dźwigowi HDS minimalizujemy także możliwe wystąpienie błędów wykonawczych, bezpośrednio na budowie.

NISKI KOSZT WYKONANIA STROPU

Koszt stropu panelowego jest tańszy, niż w przypadku stropu typu Teriva, Filigran czy stropu lanego - monolitycznego. Oszczędności uzyskujemy na szybkim montażu, tańszej robociźnie, mniejszej ilości koniecznego zbrojenia. Dodatkowo oszczędzamy na nadbetonie, mniejszej ilości stempli lub ich braku.

DUŻE ROZPIĘTOŚCI DO 10,5 METRA

Możliwość aranżowania dużych pomieszczeń bez ścian działowych lub podciągów. Dzięki temu mogą Państwo w projektach aranżować na przykład duże salony lub jasne, przestrzenne wnętrza.

MOŻLIWOŚĆ UKRYCIA INSTALACJI

W stropach panelowych nie występują pustaki. Dzięki temu zyskujemy miejsce na ukrycie instalacji w stropie, na przykład rekuperacji. Jest to bardzo ważne w dzisiejszym budownictwie.

DŹWIĘKOIZOLACYJNOŚĆ

Izolacja akustyczna stropu panelowego jest na wysokim poziomie i spełnia wszelkie normy bez stosowania dodatkowych, kosztownych wylewek izolacyjnych. W przypadku stropu Teriva Panel i Vector na poziomie monolitu. Nie będą Państwo słyszeli dźwięków z piętra, jak w przypadku słabej akustycznie Terivy.

MNIEJ NADBETONU

Mniej betonu uzupełniającego, jaki trzeba wylać na strop to znaczne oszczędności dla inwestora. W przypadku Terivy Panel potrzebujemy aż 50% mniej nadbetonu, niż przy klasycznym stropie Teriva!

OGRANICZONE STEMPLOWANIE LUB CAŁKOWITY BRAK

Brak stemplowania = mniej pracy i niższe koszty. Stropu Smart nie stemplujemy wcale, podobnie jak stropu Teriva Panel do rozpiętości 4 metrów. Powyżej wystarczy tylko jedna podpora w połowie rozpiętości.

ŁATWE PROJEKTOWANIE

Stropy panelowe są bardzo proste w projektowaniu. Bardzo prosta i bezpłatna jest również zamiana istniejącego projektu stropu typu Teriva czy monolit na strop panelowy.

OGÓLNOPOLSKA DOSTĘPNOŚĆ

Dzięki rozbudowanej sieci producentów stropów oraz dystrybutorów i hurtowni budowlanych, stropy dostępne są na terenie całej Polski.
TOP