SZYBKA WYCENA TWOJEGO STROPU - SPRAWDŹ!

WYCENA STROPU

Wspólnie z producentami stropów, dystrybutorami i hurtowniami budowlanymi przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatną wycenę Waszego projektu. Wystarczy, że wypełnią Państwo formularz, a otrzymają kompleksową wycenę stropu dla Waszego projektu.

Strop to jeden z ważniejszych elementów konstrukcyjnych domu. Dlatego doradzimy Państwu, jaki najlepszy strop wybrać do Waszego projektu. Wszystko po to, aby budowany dom Waszych marzeń był jak najbardziej komfortowy, nowoczesny i bezpieczny.

Adaptacja stropu panelowego w projekcie oraz zamiana istniejącego stropu na strop panelowy jest bezpłatna. Nasz dział konstruktorów przygotuje projekt dla Państwa.

Ofertę przygotuje dla Państwa producent stropu, najbliższy Państwa inwestycji. Oferujemy kompleksowe podejście do tematu stropu, dlatego zawsze proponujemy nie tylko sam produkt, ale i transport wraz z montażem.

Po wypełnieniu formularza, skontaktuje się z Państwem przedstawiciel najbliższego producenta stropów, aby przedstawić możliwe rozwiązania, jakie można zastosować w Państwa projekcie. Następnie otrzymają Państwo kompleksową wycenę Waszego stropu.

Rekomendujemy zastosowanie nowoczesnych stropów prefabrykowanych, zamiast bardzo drogiego stropu żelbetowego wylewanego lub przestarzałego rozwiązania jakim jest strop typu Teriva.

Proponowane rozwiązania pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze oraz zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów wykonawczych bezpośrednio na budowie.

FORMULARZ

     

    TOP